Канікули продовжено!
У зв'язку з продовженням осінніх канікул до 01 листопада 2016 року необхідно самостійно опрацювати завдання (сторінка Все для учнів)
неділя, 30 жовтня 2016 р.
субота, 26 березня 2016 р.
понеділок, 15 лютого 2016 р.
Інтегрований урок у 1 класі читання - математика
Інтегрований урок-казка з математики і читання
Тема : Усне і письмове додавання і віднімання в межах 10.
Інсценізація казки «Рукавичка»
Мета: закріплювати вміння учнів усно і письмово додавати і
віднімати в межах 10; повторити задачний та геометричний матеріал;
розвивати мислення, кмітливість, зв’язне мовлення;
виховувати дружелюбне ставлення до товаришів, інтерес до української казки, любов до природи, розвивати артистичні здібності.
Обладнання: Рукавичка, маски казкових персонажів. Лічильний
матеріал для індивідуального користування.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Вчитель.
Гості наші всі вмостились,
Діти, ви їх роздивились.
Привітайтесь, усміхніться
І до мене поверніться.
— А тепер всі тихенько сіли. Сьогодні до нас прийшло багато гостей, які хочуть подивитися, як ви за цей час подорослішали, чого навчилися, що вже вмієте робити. І ми із задоволенням це продемонструємо нашим гостям як учні 1класу можуть працювати.
І. Організаційний момент
Вчитель.
Гості наші всі вмостились,
Діти, ви їх роздивились.
Привітайтесь, усміхніться
І до мене поверніться.
— А тепер всі тихенько сіли. Сьогодні до нас прийшло багато гостей, які хочуть подивитися, як ви за цей час подорослішали, чого навчилися, що вже вмієте робити. І ми із задоволенням це продемонструємо нашим гостям як учні 1класу можуть працювати.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
- Девізом нашого уроку будуть слова:
Думати - швидко,
Відповідати - чітко,
Рахути - точно,
Писати – гарно
- Девізом нашого уроку будуть слова:
Думати - швидко,
Відповідати - чітко,
Рахути - точно,
Писати – гарно
Та дружно працювати!(слайд )
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
- Чи любите ви казки ? Ось і зараз ми з вами помандруємо у казку.
Ця казка незвична – поетично-математична.
1.Бесіда.
Щоб назву казки відгадати,
Слід точки всі вірно по порядку з’єднати.
2.Самостійна робота.
- Які картинки у вас утворилися?(рукавичка)
Отже, наша казка має назву «Рукавичка»
ІV. Підготовка до інсценізації казки.
Розподіл ролей.
Парти розташовані по периметру класу, всередині класу- театралізоване дійство: макет «Рукавички».
Підписатися на:
Дописи (Atom)